SNP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O čem govorimo?

Go down

O čem govorimo? Empty O čem govorimo?

Objavlja  Sky a.k.a. JC Pon Sep 22, 2008 9:17 pm

To zadevo sm(o) odprl zato, ker mislim, da je potrebno (glede na to kolk ns je v našem fun funny clan-u), narediti več ekip, če hočemo da bo mogoče kdaj kej več za pokazat pod imenom SNP... kolkr sm se pogovarju z drugimi člani SNP-ja so kar vsi za... Mal sm razmišlu in mislm da je najbolš tko:
Aktivnih članov je približno 35-40... zato bomo naredili 4-5 ekip oz. enot (squad).

Torej vsak se bo po svojem mnenju vpisal v ekipo v katero misli, da spada, glede na svoj "skill".
Naprimer: Če misliš da spadaš v mid skill ekipo, se boš vpisu v temo "menim da sem mid"... ali low-mid => tema "menim da sm low-mid skill" ... and so on...

še nekaj točk na kratko:

1. Iz ekipe v ekipo, bo možno napredovat in obratno... To bo odločila ekipa sama glede na glas večine!

Primer 1 - precenil sem svoje znanje oz. nism resn: Jaz bom šou v ekipo Mid+... Moji soigralci bojo bili mnenja, da ne spadam v njihov team, ker nism dovolj dober oz. v kakršnem smislu ne izpopolnjujem pogojev (malo igram, ne poslušam, igram po svoje, itd.) , in če je več kot polovica igralcev takega mnenja grem avtomatsko igrat v ekipo nižje.
Primer 2 - v svoji ekipi sem napredoval: Če ekipa meni, da nekdo istopa v pozitivnem smislu, se pravi da meni več kot polovica (večina igralcev v tej ekipi), da je nekdo pripravljen za korak navzgor... Lahko ta igralec napreduje v squad višlje...

To je to, če komu kaj ni jasno naj tuki vpraša.
Če ima kdo kakšen dodaten predlog je več kot dobrodošel!!! ... ker to je bila moja zamisel, in ni nujno, da se vsi strinjate... Hvala!

Hebič Surprised Wink Smile ^^

Sky a.k.a. JC
Admin

Število prispevkov : 40
Join date : 27/03/2008
Age : 36
Kraj : Novo mesto

https://nmsnp.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu