SNP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april

+2
elasko
El Chiteros
6 posters

Go down

Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april Empty Re: Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april

Objavlja  Vutra Ned Apr 20, 2008 3:35 pm

Kva se mens lan je 26.4.2008 .

Ti ni jasno al kaj?

lp
Vutra
Vutra

Število prispevkov : 74
Join date : 27/03/2008
Age : 46
Kraj : Novo mesto

Character sheet
igre: 2

http://steamcommunity.com/profiles/76561197980330965

Nazaj na vrh Go down

Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april Empty Re: Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april

Objavlja  Lumpek Sob Apr 19, 2008 4:54 pm

Ka je zaj s tem lanom? Kaj je sedaj fiksni datum 26.4 ?
Lumpek
Lumpek

Število prispevkov : 36
Join date : 27/03/2008
Age : 41
Kraj : Slovenska Bistrica

Nazaj na vrh Go down

Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april Empty Re: Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april

Objavlja  KiLLeR Čet Apr 17, 2008 9:22 pm

Vutra je napisal/a:"ma ja....sj da ne bote mislili da jaz nič ne igram tu Razz mal boteke ownam hahaha tak da ko pridem nazaj bo SB-team še jači "

Ti sam treniraj, k prides nazaj te bomo itak ownal. Tako da ves da nebos presenecen !!


hahahaah


lp


ma kaj bos ti ownal njubo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy bos prvi ko bos hedija fasal ko pridem domov affraid affraid affraid affraid
KiLLeR
KiLLeR

Število prispevkov : 24
Join date : 30/03/2008

Nazaj na vrh Go down

Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april Empty Re: Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april

Objavlja  Vutra Čet Apr 17, 2008 10:12 am

"ma ja....sj da ne bote mislili da jaz nič ne igram tu Razz mal boteke ownam hahaha tak da ko pridem nazaj bo SB-team še jači "

Ti sam treniraj, k prides nazaj te bomo itak ownal. Tako da ves da nebos presenecen !!


hahahaah


lp
Vutra
Vutra

Število prispevkov : 74
Join date : 27/03/2008
Age : 46
Kraj : Novo mesto

Character sheet
igre: 2

http://steamcommunity.com/profiles/76561197980330965

Nazaj na vrh Go down

Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april Empty Re: Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april

Objavlja  KiLLeR Sre Apr 16, 2008 2:05 pm

0bs je napisal/a:eh ti mas itak tam lan v živo Very Happy čuvaj se pa prit v enmu kosu domov thats all we want cheers

ma ja....sj da ne bote mislili da jaz nič ne igram tu Razz mal boteke ownam hahaha tak da ko pridem nazaj bo SB-team še jači
affraid affraid affraid affraid affraid
KiLLeR
KiLLeR

Število prispevkov : 24
Join date : 30/03/2008

Nazaj na vrh Go down

Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april Empty Re: Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april

Objavlja  0bs Tor Apr 15, 2008 7:50 pm

eh ti mas itak tam lan v živo Very Happy čuvaj se pa prit v enmu kosu domov thats all we want cheers
0bs
0bs

Število prispevkov : 25
Join date : 27/03/2008

Nazaj na vrh Go down

Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april Empty ....

Objavlja  KiLLeR Tor Apr 15, 2008 1:52 pm

ja p.... mene pa ne bo Sad bo treba še kakšnega nardit ko pridem jaz domov hehe Razz
uživajte pa ne bit preveč pijani in zakajeni Wink
KiLLeR
KiLLeR

Število prispevkov : 24
Join date : 30/03/2008

Nazaj na vrh Go down

Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april Empty Re: Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april

Objavlja  0bs Pon Apr 14, 2008 11:26 pm

Želim vam obilo lepih trenutkov in seveda fragov, jaz žal ne bom utegnil priti, verjamem pa da se bote mel fajn.No sej če mate vsaj 2 utičnici za štrom pol ste itaq zmagal Very Happy Gl&Hf lads Laughing
0bs
0bs

Število prispevkov : 25
Join date : 27/03/2008

Nazaj na vrh Go down

Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april Empty el citerosssssssss

Objavlja  elasko Sob Apr 05, 2008 4:36 am

u citeros a ta zenska ko je na sliki tut pride...a??? js sm zravn pjebi...hediji bodo padal ko za salo...pa biljard je gotovi ste pobcki samo jos pivo i to je toooooooooooooo...se vidmo Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april Sb-slo15Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april Sb-slo15Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april Sb-slo15
elasko
elasko

Število prispevkov : 14
Join date : 27/03/2008
Age : 36
Kraj : ja valda velenje...playa iz veleja

Nazaj na vrh Go down

Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april Empty Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april

Objavlja  El Chiteros Pet Apr 04, 2008 9:04 pm

Fantje, lan bo, 26.4.2008, smo prišli do placa idealnega za tako, mladinski center v Oplotnici



Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april Karta11

to je pot do tja, pri soviču desno, pri lučki lepo pa ste tam,
od zunaj zgleda tak

[img]Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april Dsc01410

notri so vlke mize, dosti vtičnc, vredi luči super veceji,...

Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april Dsc01411

Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april Dsc01412

Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april Dsc01414

Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april Dsc01417

To bo to

ZAČETEK: 13.00, bodte čimprej, pa seveda do jutranjih ur

pijače bo nekaj za vsakega, če ma kiri kake želje naj pove

proti večeru bodo pice dostavli, vutrič bo tablete zrihtal da se bomo malo overklokali (spomnit ga bo treba)

tak vete kaj morte met polek, ne pozabite podalška, LAN kabla vsaj 5m, PA DA VAM ŠPIL DELA OFFLINE!!!!!

PREDEN GRETE OD DOMA PROBAJTE COMP ZALAVFAT BREZ NETA, FIZIČNO ISKLOPLEN IN STEAM MORE DELAT!!!!

parkplac je malo jeben, čez cesto, če pa je gužva pa dajte comp ven pa malo nižje parkirate pri šoli

bomo neke time sestavli, mali turnirček naredli, nagrad nebo oz. bodo skromne (moralno zadoščenje, čestitke,...)

gasilni aparat bo pri roki

število igralcev omejeno na 45

Prijava je zelo priporočljiva, prijavite se

KLIKNI ME

štartnina bo verjetno 15€

vsa vprašanja, predloge, želje naslovite na mene
moj tel. : 040 640 365

V IMENU SB-SLO KLANA VSI VLJUDNO VABLJENI (BERI: UDELEŽBA OBVEZNA)

vaš predragi El Chiteros


Nazadnje urejal/a El Chiteros Ned Apr 20, 2008 12:58 pm; skupaj popravljeno 1 krat
El Chiteros
El Chiteros

Število prispevkov : 36
Join date : 28/03/2008

Nazaj na vrh Go down

Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april Empty Re: Težko pričakovan LAN PARTEJ v Bajstrci (skoraj) 26.april

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu